New Hampshire

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida New Hampshire kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks New Hampshireis

See piirneb lõuna suunas Massachusettsiga, Lääne suunas Vermont, Idas Maine ja Atlandi ookeaniga ning põhjaosas Kanada provintsiga Québec

New Hampshireis müüdavate kinnisvara uurimise ajal on oluline teada uudiseid.

New Hampshire on kuulus oma loosungiga "Live or Die", mis sisaldab libertaarseid filosoofiaid, mis tõepoolest kajastavad riigi ajaloolist resistentsust reguleerimisele. New Hampshire'i riigi põhiseadus on ainus, kes tunnistab revolutsiooni õigust ja ainus, kes ei nõua riikliku koolisüsteemi loomist. Puuduvad seadused, mis nõuaksid, et vanemad kui 18-aastased peavad kohustuslikku autokindlustust kandma turvavööd või kiivrid või mootorrataste juhid. New Hampshireil ei ole ka üldist müügimaksu ega üksikisiku tulumaksu.

New Hampshire on Ameerika Ühendriikide Uus-Inglismaa riik, mida iseloomustavad maalilised linnad ja suured põlisloodusalad. Põhjaosas on Valge Mountaini rahvusmets tuntud talviste spordialade puhul, mida saab siin harjutada ja Washingtoni kõrgemal tipphettil, kusjuures tipus on jõgi.

Hoolimata sellest, et tegemist on väikese riigiga, on New Hampshirei kodanikel tugev mõju riiklikule poliitikale, kuna nad osalevad rahva esimestel presidendivalimistel.

See on suhteliselt kallis riik, kus on kinnisvara ja kus otsitakse kinnisvara müügiks New Hampshireis. Lisaks sellele on New Jersey'l ja Illinois'il riigi suuruselt kolmas maksukohustus.

Graniidi riigi majandus tugineb suuresti tootmisele ja turismile, kus suvel saabuvad suvel ja lumelauad Valge mägedes talvel ja ujuda Winnipesaukee järve ääres ja 13 miili riigi rannikul asuvate randadega suvel.

Umbes 1,3 miljonit inimest on hinnanguliselt vähem kui viies väikseim riik, nagu New Hampshire. 94% elanikest on valge, 2% hispaanlane, 2% aasia ja 1% must. Etnilisest seisukohast on iirlased suurim vara, mida deklareeritakse üle 13% elanikkonnast, kuid välismaal sündinud isikud moodustavad 5%.

Pealinn on Concord, kuid Manchester on keskmise suurusega linn, kus elab umbes 110 506 inimest. Suurima kogukonnaga asub New Hampshireis koos selle 30 omavalitsusüksusega. Manchesteri kinnisvara hinnad on keskmisest kõrgemad kui omamaised hinnad.

Siseriiklikud müügihinnad kasvasid 2018. aasta esimese kahe kuu jooksul võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 5,7% ja võisid prognoosida hindade rekordaasta.

Graftoni maakond teatas suurima protsendimäära kasvust, 20,4% sel aastal, samal ajal kui Sullivani maakond teatas suurima languse - 17,8% võrra.

Hillsborough maakond, mis hõlmab Manchesteri ja Nashua, on veebruaris kasvanud 2%.

Vahepeal New Hampshire Housing Finance Authority avaldatud kinnisvaraturgu käsitlevas aruandes öeldi, et müüjal on eelis ostjate vastu, seega on see parim aeg oma vara müügiks New Hampshireis.

Manchesteri kinnisvaraturg on kindlasti taastunud ja tegelikult on linn pärast hiljutist majanduslangust jõudnud kaugele. New Hampshireis, eriti Manchesteris, müüdavate kinnisvaraobjektide müügihinnad näitavad jätkuvalt julgustavat kasumit ja on nüüd 11,5%. See on peaaegu kahekordne riigi keskmine.

Üllatavalt ei ole viimase kolme aasta jooksul tehtud kõrge kallinemine kodusid liiga kallis. Tegelikult on Manchesteri kinnisvaraturg ikka veel riigis kõige mugavam. Vaatamata hinnatõusule on juurdepääs ligipääsetavuse allpool piirkonna ajaloolist keskmist.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 3492

Müük Villa, New Hampshire, Concord, Concord, Concord

1,862,800.30EUR
Müük
Villa

316 m²
Müüa suur rannapiirkond vara
UNAVAILABLE
Cod. 3491

Müük Maja, New Hampshire, Manchester, Manchester, Manchester

2,627,627.63EUR
Müük
Maja

325 m²
Müügiks 100 jalga vee peal vapustav seisukohti
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB